Analityk IT

Szczegóły pracy

Polska
Lottomerkury Sp. z o.o.
15.05.2024
Chcesz otrzymywać aktualizacje dotyczące tej i podobnych ofert pracy?

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie i formułowanie wymagań dla systemów informatycznych.
  • Prowadzenie dokumentacji analitycznej i projektowej.
  • Współpraca z zespołem produkcyjnym w procesie wytwarzania oprogramowania.
  • Współtworzenie koncepcji oraz dbanie o jakość zakresu i specyfikacji funkcjonalnej dla rozwiązań informatycznych.
  • Przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji projektowej.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: informatyczne, telekomunikacyjne lub pokrewne.
  • Min. 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku analityka biznesowo-systemowego lub pokrewnym.
  • Znajomość notacji: BPMN, UML.
  • Znajomość architektury aplikacji webowych i systemów wbudowanych.
  • Umiejętnie rozwiązujesz złożone problemy projektowe przy użyciu logicznego i kreatywnego podejścia.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Doświadczenie w pracy z wykorzystaniem metodyk zwinnych.
  • Znajomość narzędzi takie jak: Jira, Confluence, Redmine.
  • Komunikujesz się w języku angielskim na poziomie technicznym.