Asystent Projektanta Instalacji Elektrycznych ds. BIM/ Junior Electrical BIM Engineer

Szczegóły pracy

Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jacobs
02.05.2024
Chcesz otrzymywać aktualizacje dotyczące tej i podobnych ofert pracy?

Asystent Projektanta Instalacji Elektrycznych ds. BIM/ Junior Electrical BIM Engineer-(EUR00005L)

Your Impact:

Jesteśmy międzynarodową firmą inżynierską świadczącą usługi w zakresie doradztwa technicznego, projektowania i zarządzania projektami inwestycyjnymi. W ramach globalnego centrum projektowego z oddziałami w Krakowie i Warszawie zatrudniamy specjalistów w obszarach:

  1. Advanced Facilities
  2. Water & Environment
  3. Transportation
  4. Energy & Power
  5. Cities & Places
  6. Digital

W związku z rozwojem Zespołu Elektrycznego poszukujemy osób zainteresowanych pracą w obszarze projektowania instalacji elektrycznych. Oferujemy możliwość zdobywania doświadczenia na różnorodnych projektach, realizowanych zarówno na rynku polskim jak i na rynkach zagranicznych. Dzięki współpracy w międzynarodowych zespołach i zróżnicowanym perspektywom zyskujemy doświadczenie, które stanowi o naszej wspólnej sile. W Jacobs każdy dzień jest okazją do czynienia świata lepszym – zaprojektuj z nami swoją ścieżkę kariery!

Zakres obowiązków:
  1. Współpraca w ramach doświadczonego zespołu inżynierów przy realizacji międzynarodowych projektów
  2. Opracowywanie rysunków technicznych instalacji elektrycznych, opisów, zestawień materiałów
  3. Opracowywanie oraz zarządzanie modelem 3D instalacji elektrycznych w środowisku BIM
  4. Koordynacja projektu z innymi branżami
  5. Uczestnictwo w opracowywaniu raportów obliczeniowych dla instalacji elektrycznych
  6. Uczestnictwo w szkoleniach oraz rozwijanie wiedzy i umiejętności z zakresu instalacji elektrycznych oraz środowiska BIM
Oferujemy:

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin

Możliwość pracy w biurze lub w modelu hybrydowym

Elastyczne godziny pracy (rozpoczynamy między 7:30-10:00)

„Krótkie piątki” (poniedziałek – czwartek 8.5h, piątek 6h)

Pracę w doświadczonym zespole projektowym, przy międzynarodowych/długoterminowych projektach w firmie obecnej we wszystkich obszarach infrastruktury

Współpracę z inżynierami z zagranicznych biur Jacobs

Możliwość uczestnictwa w inicjatywach związanych z innowacją i jej praktyczne wykorzystanie w automatyzacji i optymalizacji projektowania z użyciem różnych technologii, narzędzi oraz języków programowania

Członkostwo w sieciach społecznościowych Jacobs (Women’s network, One World, PRISM, Careers Network, Collectively i innych) oraz udział w inicjatywach związanych z ich działalnością

Pakiet benefitów (pakiet medyczny LuxMed, dodatkowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie karty Multisport, system kafeteryjny My Benefit, opieka psychologiczna)

Możliwość udziału w lekcjach j. angielskiego/polskiego/niemieckiego

Coroczny zwrot kosztów członkostwa w izbie inżynierów

Here's What You'll Need:

Primary Location: Poland-Poland Countrywide-Warsaw-PL Warsaw - Lumen Building

Job Posting: Feb 6, 2024, 9:12:04 AM

Job: Electrical

Organization: PPS

Job Type: Graduate Job

Job Classification: Fulltime-Regular

Work Locations: PL Warsaw - Lumen Building Zlota 59 Warsaw 00120

Capabilities: Electronics and Data Center

#J-18808-Ljbffr