Asystent/ka Managera

Szczegóły pracy

Kraków, Małopolskie, Polska
Fachowcy 24 Obsługa Techniczna Nieruchomości sp .z o.o.
29.04.2024
Chcesz otrzymywać aktualizacje dotyczące tej i podobnych ofert pracy?

Asystent/ka Managera Kraków, Małopolskie Asystent/ka Managera
Kraków

Fachowcy 24 Obsługa Techniczna Nieruchomości Sp. z o. o.

Jeśli jesteś osobą zorganizowaną, sumienną i lubisz podejmować różnorodne zadania administracyjne, ta oferta może być idealna dla Ciebie. Szukamy kogoś, kto nie tylko zadba o sprawne funkcjonowanie biura, ale także aktywnie wesprze nas w rozwoju firmy. Jeśli jesteś komunikatywny/a, potrafisz efektywnie zarządzać swoim czasem i lubisz pracować w dynamicznym środowisku, czekamy na Twoją aplikację!

Obowiązki:

korespondencja z kontrahentami

obsługa social media

obsługa programów i urządzeń biurowych

przypisywanie zadań i koordynacja pracowników terenowych.

archiwizacja dokumentów

wycena projektów budowlanych

pozyskiwanie nowych klientów

Wymagania:

- status studenta - warunek konieczny!

- umiejętność organizacji pracy własnej oraz innych

- umiejętność pracy w grupie

- wysoka kultura osobista

- sumienność i rzetelność w wykonywaniu zadań

- prawo jazdy kategorii B

- obsługa pakietu office

- dyspozycyjność 5 dni w tygodniu

- znajomość branży budowlanej

Informacje:

Firma: Fachowcy 24 Obsługa Techniczna Nieruchomości sp .z o.o.

Dodano: 26. 3. 2024
Praca na stanowisku - aktualna

Praca Kraków - Ciekawe oferty pracy w okolicy: Kraków
Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach