Doradca Ubezpieczeniowy Premium

Szczegóły pracy

Katowice, Śląskie, Polska
Talent Place
01.05.2024
Chcesz otrzymywać aktualizacje dotyczące tej i podobnych ofert pracy?

Doradca Ubezpieczeniowy Premium at Talent Place / Pracuj w Sprzedaży Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Lokalizacja:Katowice

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Nasz Klient działa w Polsce od ponad dwudziestu lat i jest rozpoznawalną marką na rynku. Obecnie poszukujemy Kandydatów, którzy wesprą dział Sprzedaży jako Doradcy Ubezpieczeniowi Premium.

Opis stanowiska:

- Budowanie długotrwałych relacji z Klientami. Klienci są dla nas ważni i chcemy, aby czuli się dobrze w relacji z Tobą i firmą.
- Sprzedaż produktów Naszego Klienta. Dajemy Ci dobre produkty, które odpowiadają na większość potrzeb z obszaru ubezpieczeń.
- Pozyskiwanie nowych klientów oraz obsługa Klientów z portfela firmy.

Wymagania:

- Posiadasz co najmniej 1 rok doświadczenia w sprzedaży ubezpieczeń życiowych. Tą wyjątkową ofertę współpracy kierujemy do osób, które rozpoczęły już swoją przygodę z branżą ubezpieczeń.
- Prowadziłeś lub prowadzisz działalność gospodarczą. Znając ten obszar łatwo się u nas odnajdziesz.
- Osiągałeś bardzo dobre wyniki w sprzedaży ubezpieczeń i możesz je potwierdzić tą ofertę kierujemy do osób skutecznych.
- W pracy z Klientami czujesz się jak ryba w wodzie. Lubiąc pracę z klientami, lubisz to, co robisz, a to dla nas Ważne.
- Jesteś przedsiębiorczy i zaangażowany
- Jesteś samodzielny i potrafisz efektywnie organizować swoją pracę.

Oferujemy:

- Atrakcyjny system wynagradzania
- Szkolenia rozwojowe
- Wsparcie menedżera oraz zespołu
- Pakiet benefitów
- Jasno określoną ścieżkę kariery

Dodano dnia: 22-07-2021

Podziel się

www Zobacz wszystkieoferty Talent Place Reklama Załącz CV

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Akceptuję regulamin korzystania z serwisu (rozwiń) .

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (rozwiń) .

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Recaptcha requires verification. I'm not a robot reCAPTCHA Privacy - Terms Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil. Darmowy kreator CV bez rejestracji Stwórz darmowe CV Nasze serwisy branżowe Pracuj w IT Pracuj w Sprzedaży Pracuj w Finansach Pracuj w HR Pracuj w Mediach Pracuj wMarketingu

#J-18808-Ljbffr