Openstack Cloud Specialist

Szczegóły pracy

Gliwice, Śląskie, Polska
Multiplay sp.zo.o.
14.05.2024
Chcesz otrzymywać aktualizacje dotyczące tej i podobnych ofert pracy?

Openstack Cloud Specialist at Multiplay sp.zo.o. / Pracuj w IT Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Lokalizacja:Gliwice

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Zakres obowiązków:
- zarządzanie, utrzymanie i udział w realizacji projektów chmury na bazie OpenStack,
- utrzymanie i rozwój środowiska macierzy CEPH,
- praca przy użyciu rozproszonego systemu kontroli GIT,
- zarządzanie bazami danych MySQL,
- monitorowanie, rozwiązywanie problemów i działania naprawcze,
- udział w realizacji projektów.

Wymagania:
- znajomość Ansible,
- praktyczna znajomość systemu Linux serwer, SQL, GIT,
- znajomość wirtualizacji,
- samodzielność w zarządzaniu systemami operacyjnymi,
- zdolność do samodzielnego rozwiązywania problemów,
- umiejętność czytania dokumentacji w jęz. angielskim,
- komunikatywność,
- mile widziane co najmniej 2 letnie doświadczenie w pracy z systemami.

To oferujemy
- praca w systemie hybrydowym,
- zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
- indywidualną ścieżkę rozwoju,
- dostęp do nowoczesnych technologii (hardware i software),
- pracę w ambitnym zespole
- dużą autonomię w rozwiązywaniu problemów
- podnoszenie kwalifikacji poprzez szkolenia wewnętrzne, zewnętrzne, certyfikacje.

Benefity
- prywatna opieka medyczna
- pakiet ubezpieczeń grupowych
- zniżki na firmowe produkty i usługi
- spotkania integracyjne
- premia za staż pracy

O Multiplay:

Jako firma z 20 letnim doświadczeniem na rynku oferujemy idealne połączenie profitów i korzyści zawodowych. Jesteśmy firmą która nie boi się nowych technologii. Chętnie sięgamy po nowinki sprzętowe czy najnowsze programy i rozwiązania IT.

Praca w zespole ambitnych i pełnych entuzjazmu ludzi - to główny cel naszej firmy. Pracując dla nas, stajesz się częścią naszej troskliwej atmosfery, co prowadzi do niezrównanego poziomu satysfakcji z wykonywanej pracy. Proponujemy stabilizację, bezpieczeństwo zatrudnienia i równe traktowanie.

Szybko dostosowujemy się do zmian i polegamy na otwartym dialogu, jednocześnie zapewniając ciekawe wyzwania.

Przede wszystkim wierzymy w zespół stawiając na integrację pracowników: więc bądź ostrożny, ponieważ możesz zostać nagrodzony fajnymi znajomymi, jeśli zdecydujesz się do nas dołączyć!

Zastrzegamy jednak, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia

Dodano dnia: 18-08-2022

Podziel się

www Zobacz wszystkieoferty Multiplay sp.zo.o.  Reklama Załącz CV

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Akceptuję regulamin korzystania z serwisu (rozwiń) .

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (rozwiń) .

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Recaptcha requires verification. I'm not a robot reCAPTCHA Privacy - Terms Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil. Darmowy kreator CV bez rejestracji Stwórz darmowe CV Nasze serwisy branżowe Pracuj w IT Pracuj w Sprzedaży Pracuj w Finansach Pracuj w HR Pracuj w Mediach Pracuj wMarketingu

#J-18808-Ljbffr