Praca na stanowisku Asystent Asset Managera

Szczegóły pracy

Warszawa, Mazowieckie, Polska
Headcount Solutions Sp. z o.o.
14.05.2024
Chcesz otrzymywać aktualizacje dotyczące tej i podobnych ofert pracy?

Pracodawca ma prawo do wcześniejszego zakończenia rekrutacji.

zakończona
Opublikowane 2019-11-29 10:14:42

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Warszawa

Opis stanowiska

Bieżący kontakt z zarządcami nieruchomości w zakresie spraw dot. umów najmu, bieżącej korespondencji, marketingu (np. zgody na przekazanie lokalu, potwierdzanie wyglądu witryny przy nowych lokalach, analiza sytuacji najemcy w centrum w przypadku zgłoszeń o obniżkę czynszu)

Pierwszy kontakt z najemcą w sprawach związanych z umową najmu (zmiana terminów umownych, zmiana zabezpieczeń, wygląd lokalu)

Wsparcie przy wizytacjach na nieruchomości (sporządzanie check list z wizyty dla zarządców oraz sprawdzanie wykonania)

Archiwizacja dokumentów najmu/ korespondencji oraz raportów footfall, turnover itd

Obieg raportów FF i TO pomiędzy zarządcą oraz firmami współpracującymi

Dostarczanie danych do raportów rynkowych ReIndex (FF i TO) oraz archiwizacja raportów w formie elektronicznej

Organizacja pełnomocnictw, podpisów na dokumentach urzędowych, itd.

Przeprowadzanie KYC (sprawdzanie kondycji finansowej najemców w WordCheck)

Pomoc w przygotowaniu danych do wycen/ due dilligence

Zlecanie weryfikacji zapisów dokumentów najmu/uchwał/ pism kancelarii prawnej

Kontrola spraw komorniczych i postępowań sądowych prowadzonych przez kancelarię prawną

Kontrola obiegu rekomendacji na prace capex

Inne zadania wskazane przez Asset Managera

Wymagania

wysoka komunikatywność

motywacja do pracy

j. angielski umożliwiający swobodną komunikację

mile widziana znajomość budowy umów najmu

mile widziane doświadczenie pracy w nieruchomościach komercyjnych

praca stacjonarna – brak możliwości pracy z domu (oczywiście poza sporadycznymi przypadkami)

Praca w dynamicznym zespole

możliwość rozwoju

umowa o pracę

Ogłoszenie jest już nieaktywne, nie można na nie aplikować.

Odwiedź nas na portalach społecznościowych:

Recrute.pl oferuje nowoczesne narzędzia rekrutacyjne.

#J-18808-Ljbffr